Bodrum’da Kiralık Yazlık İçin En İyi 3 Site

Çocuklu bir ailesiniz. diyelim 1 ay yaz tatiliniz var. Bodrum’a geleceksiniz.Muhtemelen öncelikleriniz şunlar:

1. Çocukların rahat yüzebileceği

2.çocukların kolay sosyalleşebileceği

3.mümkünse denize sıfır veya çok yakın

4. fiyatı mantıklı (bu biraz izafi tabi:) Hani evi satın almıyoruz o anlamda)

5. Çok lüks olmasa da olur ama eli yüzü düzgün temiz bir ev.

Çok aramayın en iyi 3 alternatifiniz altta sıralandı bile:

1. Yeşilyurtlular Sitesi (Yahşi)

Abartmıyorum Dünyanın En Güzel 10 kumsalından biri. (Ben söylemiyorum bir ara İngiliz bir turizm dergisi söylemişti). Tertemiz, upuzun, sosyal tesislerle dolu. Çoluk çocuk kayalıktan atlarken düştü derdi yok. Zaten Bodrum’un belki tek kumsalı. 3+1 müstakil evler. Taşıt girmeyen site. Favorimiz. Bu yılki fiyatları ordaki marketçi arkadaş belirlemekle birlikte 6000-9000 TL.

yesilyurt

 

2. Hekimköy Sitesi (Göltürkbükü)

Kafanızın karışmasına hazır olun. Site Hekimköy, Koyun adı Hebil Koyu. Artık Hebil Köy diyen mi ararsınız, Hekim koyu mu, hepsi aynı kapıya çıkıyor. Siz onları kendi haline bırakın.

Site kocaman bir koyun 2 yanına sarkıyor. yüzlerce evle resmen bir şehir. Sosyal tesisleri dillere destan. Tertemiz 2 plajı var. Çocuklarınız tatil arkadaşlarını burda da bulamazsa vazgeçin bu sevdadan. Evler hoş Bodrum evleri olmakla birlikte kiralananlar eşyadan yana biraz fakir. Kontrol edin. Fiyatlar ne koparırsak ile aylık 7000 TL arasında.

hekim

3. Aktur Sitesi ( Bitez)

Diğer bir deyişle her canlı bir gün Aktur’u tadacaktır. Bitez in en güzel yeri. Bodrum evleri, nispeten üst sınıf bir sosyal ortam. Fiyatlar 10.000 TL den 10.000 USd kadar çıkabilir şaşırmayın. Bir de Bodrum a yakın olmasından dolayı pazar günleri plaıj çok eğlenceli olur. Çekirdeğinizi alın seyredin.

aktur-d-plaj

 

Bazıları evi tercih ediyor; siz de onlardansanız elinizdeki en iyi alternatifler bunlar. Yok kalabalıkmış, yok pahalıymış bunlarla boşuna oyalanmayın. Sinop’a gidecek haliniz yok ya; cebiniz biraz yanacak artık. Eh aile için çiğ tavuk bile yenir değil mi?

PS: Eğer bir kadınsanız ve eşiniz size ev kiralayalım diye komplo kuruyorsa onu ikna edip Sea Garden’a gidin ve elinizi sıcak sudan soğuk suya sokmayın. Çocuklar mı? Animasyon ne güne duruyor?

İyi tatiller.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s